İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Lider nakliyat hizmetlerine aralıksız ve kesintisiz olarak 20 yılı aşkın süredir devam etmektedir. Evden eve nakliyat işlerinde İstanbul’da akıllara ilk gelen firması olma onur ve gururunu sizlere lanse etmektedir. Kuruluş tüzüğün de “Sektöründe Lider firma” sloganı ile giren şirketimiz, arzu ettiği hedeflerine bir ulaşmakta ve bunun gururunu yaşamaktadır.

Müşterilerine sigortalı, asansörlü bir hizmet sunan firmamız, aynı zamanda aldığı sorumluluğu yerine mutlak surette getirmektedir. Taşınma taahhüt ve sözleşmelerini nakliyat sözleşmesi ve sigorta ile beraber sunan şirketimiz mal güvenliğinizi teminat altına almaktadır. Eşyaların kırılıp zarar görmemesi için güzel bir şekilde ambalajlar ve kolileyip. Bu şekilde çalışmadan sonra eşyalar araçlarımıza yüklenir ve götürülmek istenilen yere ulaştırılır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sektöründeki Yerimiz

Firmamız İstanbul’da 1997 yılında faaliyete başlamıştır. Evden eve nakliye işinde gün be gün büyüyerek hedeflerine sırası ile ulaşmıştır. İstanbul evden eve nakliyat sektöründeki yerimiz 23 şube ile soluksuz hizmet veren lokomotif firmayız. Ev, işyeri, ofis ve villa taşımacılığı vermekteyiz. Kadıköy, Üsküdar ve Şişli’de en çok tercih edilen nakliyat firmasıyız.

 İstanbul evden eve nakliyat da yılların deneyimi ile vazifemize devam etmekteyiz. Detaylı bilgiyi Türkiye’nin her yerinden 444 6 113 numaralı telden ulaşabilirsiniz.